EAN: 8420382033410
Наличност
Наличност в други Pro Centers
Описание на продукта
Филтри от полиестер и фибростъкло. Напълно устойчив на корозия и солена вода Снабден с панел за манометър, ръчен въздушен предпазен клапан и продухване с вода. Ø 400 мм капак. Ø 200 mm порт за изхвърляне на пясък. Подходящ за скорости на филтриране от 20, 30, 40 и 50 m3/h/m2. Моля, попитайте за други скорости. Всички европейски филтри могат да бъдат оборудвани с вентилен колектор. Налични модели за 1 m и 1.2 m височина на филтърното легло и поддържане на налягане до 2.5 bar и 4 bar. ОПЦИИ: - Може да се свърже във вентилна батерия.