Piscine Publice si Wellness

Misiunea echipei noastre este de a consilia profesionistii in ceea ce priveste crearea unei experiente placute in piscina publica

Pe langa consiliere, putem lucra ca si consultanti pentru proiecte de piscine publice, wellness, lacuri si fantani.

Daca aveti un proiect cu aceste caracteristici, va rugam sa contactati echipa noastra comerciala specializata, astfel incat sa o putem executa impreuna:


Departament comercial

Ionut Velciu | vionut@fluidrabalkans.com

Paul Voiclis | pvoiclis@fluidrabalkans.com

Sorin Moise | msorin@fluidrabalkans.com

Dragos Spatareanu | spatareanu@fluidrabalkans.com


Departament Logistica

Valentin Mirica | vmirica@fluidrabalkans.com

Andrei Badea | abadea@fluidrabalkans.com


Departament Contabilitate

Cristian Stanciu | cstanciu@fluidrabalkans.com